Kontakt Vyhledávání Privátní sekce
Bezplatná linka pro pečující 800 915 915 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 9 do 20
Zavřít Přihlášení

Naši lidé

Seznamte se s týmem Pečuj doma

Magdaléna Grünbecková

Vedení Pečuj doma
+420 604 299 659 / magdalena.grunbeckova@pecujdoma.cz  

 

Ivana Kotrčová

Ivana Kotrčová

Vedoucí poradců pro pečující
+420 730 195 346 / ivana.kotrcova@pecujdoma.cz

 

Olga Starostová

Olga Starostová

Socioložka & expertka na integrovanou péči
+ 420 733 642 905 / olga.starostova@pecujdoma.cz

Svůj život jsem spojila se seniory. Jsem proto ráda součástí projektu Pečuj doma - je to práce, jejíž výstupy dávají smysl. Při výzkumech se setkávám s lidmi, kteří svoje povolání proměnili na poslání, a s lidmi, kteří žijí pro druhé. Mám dvě děti, starám se o zvířata, zahradu, ráda tvořím, běhám a cvičím jógu, dobrovolnicky koordinuji spolek seniorů v obci, kde bydlím.   

Zdeňka Hlavničková

Zdeňka Hlavničková

Poradkyně pro pečující Praha
+420 730 195 061/ zdenka.hlavnickova@pecujdoma.cz

Jsem ráda v kontaktu s lidmi, a proto se se mnou nejčastěji potkáte v poradnách, podpůrných skupinách anebo se můžeme slyšet na naší bezplatné infolince. Také organizuji a zastřešuji kurzy pro pečující v bezva týmu Pečuj doma. Mám ráda přírodu, ráda lyžuji, plavu, cestuji a nepohrdnu ani divadlem a koncertem.

Renata Dohnalová

Poradkyně pro pečující Praha
+ 420 734 682 249/ renata.dohnalova@pecujdoma.cz
Monika Marušková

Monika Marušková

Poradkyně pro pečující Jihočeský kraj 
+420 704 607 839 / jihocesky@pecujdoma.cz

Ti, co mají jako životní úděl pomáhat svým blízkým, si zaslouží mít život jednodušší.  Díky zázemí, které mi dává výborný tým Pečuj doma, jim ráda pomohu. Volný čas trávím s rodinou a přáteli nejlépe v přírodě. Ráda šiji oblečení, čtu, lyžuji, běhám a starám se o zahradu. Doma máme dvě skvělé děti.

 

Klára Hedvika Mühlová

Klára Hedvika Mühlová

Poradkyně pro pečující Jihomoravský kraj
+420 730 195 077/ jihomoravsky@pecujdoma.cz

Zapojení do projektu Pečuj doma vnímám jako cestu k osobní odpovědnosti ve vztahu k hodnotám, které utvářejí společenský ideál naplněný důrazem na lidskou důstojnost, mezilidský soucit a milosrdenství. Usiluji o to, aby potřební lidé v různých životních situacích a v různých fázích života mohli co nejdéle čerpat sílu z pobytu ve svém přirozeném prostředí, jejich životní podmínky byly důstojné, a aby pečující v rodinách měli pro svou pomáhající misi pevnou půdu pod nohama.

Mia Magenheimová

Poradkyně pro pečující Královéhradecký kraj
+420 704 607 850 / kralovehradecky@pecujdoma.cz

Kristýna Nováková

Kristýna Nováková

Poradkyně pro pečující Olomoucký kraj
+420 704 607 833 / -eBw5e7cf7c-637m5_BwRW7rVV~

Nejčastěji se se mnou setkáte v poradnách nebo na infolince, kde vám pomůžu vyřešit problémy, které vás v souvislosti s pečováním potkaly. Můžete přijít i na některý kurz nebo skupinové setkání, které se vás na pečování pokusí připravit. Kromě zažehnaných nesnází mi k lepšímu spánku pomůže i napínavý seriál a knížka, procházka v parku, moje malá králičí slečna nebo povedený večer s přáteli.

Jitka Kallistová

Jitka Kallistová

Poradkyně pro pečující Plzeňský kraj
+420 704 607 825 / plzensky@pecujdoma.cz

Zkušenosti s pečováním jsem získala při péči o svou dlouhodobě nemocnou babičku. Ráda se stanu oporou pečujícím a věřím, že se mi podaří vytvořit bezpečný prostor, kam se budete moci obrátit během své cesty.  Ve svém volném čase se věnuji četbě knih, cestování, sportu a aktivitám podporujícím ochranu přírody.

Hana Martinková Králová

Poradkyně pro pečující Středočeský kraj
+420 730 195 026 / stredocesky@pecujdoma.cz

Michaela Lengálová

Michaela Lengálová

Poradkyně pro pečující Ústecký kraj
+420 604 283 571 /ustecky@pecujdoma.cz

V Diakonii ČCE působím na různých pozicích již 17 let a po celou dobu mě provází téma demence. Projekt Pečuj doma byla a je láska na první pohled… Plavu v Labi, mám ráda Vysočinu. Doma mám muže, syna, 12 ovcí a 3 kočky.

Anežka Tichá

Anežka Tichá

Projektová manažerka 
+420 739 244 849 / anezka.ticha@scps.diakonie.cz

Nejčastěji funguji jako administrativní podpora pro tým. Jsem ráda, že můžu i v práci využívat znalosti ze své skautské praxe a že jsem v příjemném kolektivu, kde nic není problém. Jsem aktivní člověk a volný čas ráda trávím venku, ať už v lese nebo na horách, pěšky nebo na kole. Od malička mám velmi vřelý vztah k hudbě, zpívám si i při práci v kanceláři. 

Dostávejte novinky
a tipy pro pečující

Zaregistrujte se a stáhněte si další materiály. Je to zdarma.