Kontakt Vyhledávání Privátní sekce
Bezplatná linka pro pečující 800 915 915 Jsme tu pro Vás každý den od 8 do 17
Zavřít Přihlášení

Naši lidé

Seznamte se s týmem Pečuj doma

Tým Pečuj doma

Lucie Michalová

Lucie Michalová

Vedení Pečuj doma
+420 734 682 249 / lucie.michalova@pecujdoma.cz

V projektu Pečuj doma vytvářím zázemí pro to, aby mí kolegové mohli dobře dělat svoji práci. Líbí se mi, že můžu vymýšlet nové věci, dávat jim podobu a posouvat je dopředu. Ale nejlepší na mé práci je, že mám skvělé spolupracovníky. Mám 4 děti, věnuju se scénickému tanci, ráda šiju boty, čtu, běhám a trávím čas v přírodě.

Olga Starostová

Olga Starostová

Socioložka & expertka na integrovanou péči
+ 420 733 642 905 / olga.starostova@pecujdoma.cz

Svůj život jsem spojila se seniory. Jsem proto ráda součástí projektu Pečuj doma - je to práce, jejíž výstupy dávají smysl. Při výzkumech se setkávám s lidmi, kteří svoje povolání proměnili na poslání, a s lidmi, kteří žijí pro druhé. Mám dvě děti, starám se o zvířata, zahradu, ráda tvořím, běhám a cvičím jógu, dobrovolnicky koordinuji spolek seniorů v obci, kde bydlím.   

Magdaléna Grünbecková

Magdaléna Grünbecková

Vedoucí poradců pro pečující
+420 604 299 659 / magdalena.grunbeckova@pecujdoma.cz  

V týmu Pečuj doma mám na starosti poradenské aktivity a koordinaci kurzů a podpůrných skupin pro pečující. Jsem ráda, že mohu společně se svými kolegyněmi a kolegy reagovat na aktuální potřeby pečujících a naši činnost jim co nejlépe přizpůsobovat. Volný čas trávím nejraději se svou rodinou někde na cestách, jezdím na kole, běhám, čtu a občas maluji.  

Zdeňka Hlavničková

Zdeňka Hlavničková

Poradkyně pro pečující
+420 730 195 061/ zdenka.hlavnickova@pecujdoma.cz

Jsem ráda v kontaktu s lidmi, a proto se se mnou nejčastěji potkáte v poradnách, podpůrných skupinách anebo se můžeme slyšet na naší bezplatné infolince. Také organizuji a zastřešuji kurzy pro pečující v bezva týmu Pečuj doma. Mám ráda přírodu, ráda lyžuji, plavu, cestuji a nepohrdnu ani divadlem a koncertem.

Ivana Kotrčová

Ivana Kotrčová

Poradkyně pro pečující
+420 730 195 346 / ivana.kotrcova@pecujdoma.cz

K poradkyni pro Pečuj doma mne přivedla vlastní zkušenost s maminkou, o kterou jsem se starala několik let a následně se starám o tatínka, který je po amputaci nohy. Proto se ráda podělím o zkušenosti z tohoto nelehkého období. Ve volné chvilce utíkám do hor nebo na výstavu obrazů a za přáteli.

Ivo Mareš

Ivo Mareš

Komunikace & péče o dárce
+420 724 142 700 / ivo.mares@pecujdoma.cz

Seniorům a podpoře lidí v náročných životních situacích se věnuji už téměř 20 let a velmi mi záleží na tom, aby všechno dobře zvládli a nebyli na to sami. A chci, aby se o nich vědělo. Rád vařím, obdivuji antickou kulturu, stavím domácí kina, zkoumám rozmanité evropské i světové tradice a neumím si představit svět bez hudby a literatury.

Anežka Tichá

Anežka Tichá

Projektová manažerka 
+420 739 244 849 / anezka.ticha@scps.diakonie.cz

Nejčastěji funguji jako administrativní podpora pro tým. Jsem ráda, že můžu i v práci využívat znalosti ze své skautské praxe a že jsem v příjemném kolektivu, kde nic není problém. Jsem aktivní člověk a volný čas ráda trávím venku, ať už v lese nebo na horách, pěšky nebo na kole. Od malička mám velmi vřelý vztah k hudbě, zpívám si i při práci v kanceláři. 

Dostávejte novinky
a tipy pro pečující

Zaregistrujte se a stáhněte si další materiály. Je to zdarma.