Kontakt Vyhledávání Privátní sekce
Bezplatná linka pro pečující 800 915 915 Jsme tu pro Vás v pondělí, středu a pátek od 9:00 do 13:00, v úterý a čtvrtek od 13:00 do 17:00
Zavřít Přihlášení

Nadační fond VEOLIA podpořil program Pečuj doma

Nadační fond VEOLIA podpořil program Pečuj doma

Domácí péče zaměřená na péči v izolaci

 

Rozhovor o projektu zaměřeném na péči v izolaci, s Magdalénou Grünbeckovou, vedoucí Pečuj doma a Institutu důstojného stárnutí, který si fond vybral k podpoře v letech 2021–2023. Celý rozhovor si můžete přečíst zde. 

V nadačním programu Stále s úsměvem se od jeho založení NF Veolia věnuje také seniorům, kteří potřebují pro udržení kvality života péči a služby. Klíčovou a nezastupitelnou roli v ní mnohdy plní neformální tzv. rodinní pečující. A právě s podporou neformálních pečujících, tedy lidí, kteří se doma starají o své blízké, má několikaleté zkušenosti naše Středisko celostátních programů a služeb Diakonie ČCE a v něm působící Institut důstojného stárnutí.

Náš program Pečuj doma je realizován po celé ČR od roku 2013 a využívá zahraničních zkušeností a spolupráce. Tříletý projekt Pečuj doma – zaměřeno na péči v izolaci není první spoluprací NF Veolia s tímto programem Diakonie ČCE.