Kontakt Vyhledávání Privátní sekce
Bezplatná linka pro pečující 800 915 915 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hod
Zavřít Přihlášení

Když mi stresem ztuhne tělo

Když mi stresem "zmrzne" (ztuhne) tělo ...a mysl se zacyklí, marně hledám rovnováhu...

Když energie v organismu přestane volně proudit, ať už z jakéhokoliv důvodu, rychle to pocítíme. Na fyzické úrovni se tento stav často projevuje přetrvávající únavou, různými pocity po těle (napětím, pícháním, pobolíváním až bolesti). Na psychické úrovni můžeme zaznamenat pocit "zaseknutí"se v kruhovém myšlení či chování, emoční rozladění, pocit, že nejsme schopni věci dokončovat nebo naopak začít, neochotou ke změnám, střídání nálad, marné hledání harmonie. Tento stav je běžný a čas od času potká každého z nás. Nesmíme jej však nechat přerůst do stavu trvalého, když už samoléčba nepomáhá.

Na přednášce se dozvíte, jak tento stav včas rozpoznat dle jeho charakteristických rysů, a jak si můžete sami pomoci správnou volbou činností, stravy, emočního a mentálního naladění.

Termíny:

Začátek kurzu 1. 12. 2021

Informace:

Pro koho je kurz určený
Rozsah kurzu 2 hodiny
Čas konání

1.12.2021 od 17 do 19h

 

Místo konání online
Akreditace Ne
Lektor/ka kurzu

Lucie Hostáková

Cena Zdarma
Manažer/ka kurzu

Mia Magenheimová
Telefon: 704 607 850
E-mail: kralovehradecky@pecujdoma.cz

O kurzu

Lucie Hostáková     Absolventka 1.školy tradiční čínské medicíny – TČM a mnoha kurzů tradiční čínské medicíny. Lektorka akupunktury a teoretických základů TČM. Mnohaletý praktik v tomto oboru a v oblasti rozvoje osobnosti. Rovněž lektorka kurzů v oblasti lidské psychiky a emocí, práce s myslí, vztahové terapie aj.  http://www.seminare-tcm.cz/

 

Dostávejte novinky
a tipy pro pečující

Zaregistrujte se a stáhněte si další materiály. Je to zdarma.