Kontakt Vyhledávání Privátní sekce
Bezplatná linka pro pečující 800 915 915 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hod
Zavřít Přihlášení

Přeji si zhubnout a být zdravější.

Jste pečující a necítíte se ve svém těle dobře? Máte nadváhu, nebo časté chřipky, rýmy, angíny, nebo se obáváte covidu? Chcete zhubnout, ale myslíte si, že to jde jen dietami a na ty nemáte sílu? Uvítáte pravidelnou online podporu na počátku této změny, v partě žen, které se ve stejnou dobu pokouší o totéž?

Doba na nás klade velké nároky a péče o druhého je náročná sama o sobě. Zejména v těchto chvílích je důležité, aby ten, kdo pečuje o někoho doma, nezapomínal na sebe. Stává se, že člověk by udělal pro druhého cokoli, ale i za cenu, že mu nezbydou síly na to, aby se o druhého staral.  Pojďte podpořit své tělo, právě v této době.

Věnuji se 23let zdravému životnímu stylu s pomocí bylin, stravy, tradiční čínské medicíny aj. ozdravných přístupů. Pořádám semináře a poradenství v oblasti seberozvoje. Mohu Vám předat zkušenosti, jak obyčejně, efektivně, zdarma a v domácích podmínkách podpořit své tělo i za těžších podmínek života (pohybem, stravou, bylinami, dýcháním..), nebo jak ozdravný efekt má obyčejná chůze na naše zdraví. V minulých letech jsem zhubla 20kg během půl roku.

Nabízím menší skupině žen předání této zkušenosti a doprovázení v podobě série čtyř online setkání, po dobu jednoho měsíce. Příslibem účasti se nezavazujete za každou cenu vytrvat v přípojení po dobu všech termínů. Avšak přijímám do skupiny jen ty, co by rády ten měsíc opravdu zkusily a berou to vážně. Také jen ty, co si mohou dovolit každý druhý den 45minut jít chodit. Nezbytnou nutností účasti je fungující kamerové připojení, nejde o přednášku, ale o podpůrnou skupinu…

Věřím, že společně nám tato změna půjde lépe a odlehčeněji…

Mia Magenheimová

Termíny:

Začátek kurzu 26. 1. 2022

Začátek kurzu 2. 2. 2022

Začátek kurzu 9. 2. 2022

Informace:

Pro koho je kurz určený
Rozsah kurzu 4 x 2 h
Čas konání

26.ledna, 2.února, 9.února, 16.února od 17 do 19 hodin

(jde o serii 4setkání, je potřeba počítat se všemi)

Místo konání online
Akreditace Ne
Lektor/ka kurzu

Mia Magenheimová

Cena Zdarma
Manažer/ka kurzu

Mia Magenheimová
Telefon: 704 607 850
E-mail: kralovehradecky@pecujdoma.cz

Dostávejte novinky
a tipy pro pečující

Zaregistrujte se a stáhněte si další materiály. Je to zdarma.