Kontakt Vyhledávání Privátní sekce
Bezplatná linka pro pečující 800 915 915 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 9 do 20
Zavřít Přihlášení

Kurzy pro pečující

Kurzy pro pečující

AKTIVIZACE OSOBY UPOUTANÉ NA LŮŽKO

Kurz se zaměří na základní techniky a způsoby aktivizace osoby upoutané na lůžko. Setkání povede zkušená lektorka Veronika Šmejdová.  
20. 5. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Jak řešit krizové situace při péči

Co vše se naučíte: - předcházet zraněním a pádům v domácnosti - základních pravidla zvládání stresových situací - řešit nebezpečné situace, které se stávají při domácí péči - využít dalších možností při ochraně svých blízkých.
21. 5. 2021
Více
Kurzy pro pečující

ZVLÁDÁNÍ AGRESE

Diskusně pojaté setkání se bude věnovat agresi v různých podobách, a jejímu zvládání. Kurz povede zkušená lektorka Kateřina Balická.
24. 5. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Využití relaxace a autohypnózy při úzkosti a depresi (kurz pro pečující)

V kurzu s naučíme dvě relaxační metody, které lze použít během dne, případně i na veřejnosti.  Ukážeme si, jak využít autohypnotických scénářů ke změně v našem životě. 
25. 5. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Očima záchranářky Michaely Endrlové - pouze pro Královéhradecký kraj

Jak to probíhá, když záchranář přijede na pomoc k někomu domů?  Co když je na ohrožené (nemocné) osobě závislá ještě jiná osoba? Jak náročné je létat u záchranné služby vrtulníkem? Přichází záchranář do konfliktních situací (domácí násilí,...
8. 6. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Tipy na zvládání péče

Budeme se společně věnovat technikám a strategiím, které nám mohou život při pečování usnadnit, případně ulevit od jejích důsledků pro tělo i duši. 
9. 6. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Trénink paměti (pouze pro pečující z Královéhradeckého kraje)

Online setkání Trénink paměti je pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet co tato technika obnáší.  Aby jí mohli pro sebe, případně pro své blízké využít.
14. 6. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Jak můžu pomoci blízkému člověku, o kterého je potřeba pečovat?  (pouze pro pečující z Královéhradec

Nezbytnost péče může přijít i nečekaně. Jak se lze připravit, aby vás situace nezaskočila? Jak pečovat? Jak pečovat o blízkého člověka od první do poslední fáze jeho života? Jak pečovat o člověka s demencí?   Kurz je plánován živě (pakliže...
20. 6. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Jak odpočívat a zajistit péči v době dovolené

Odpočinek není něco, co máme navíc. Vnímejme ho jako nezbytnost pod dlouhodobé pečování o naše blízké. V každém zaměstnání máme nárok na dovolenou, kdy načerpáme síly, abychom mohli odpočatí věnovat další energii opět do práce. Jak to udělat,...
22. 6. 2021
Více
Kurzy pro pečující

Pravidelný odpočinek jako prevence vyhoření

Odpočinek je nezbytnou součástí našeho života. Doplnění energie, mentálních a fyzických sil a inspirace do běžných dní i výjimečných výzev je součástí "odpočinku". Jak nejefektivněji odpočívat, čemu se věnovat a jak dlouho? Jaký je rozdíl v...
29. 6. 2021
Více

Dostávejte novinky
a tipy pro pečující

Zaregistrujte se a stáhněte si další materiály. Je to zdarma.