Přijďte na naše kurzy

Naučíme Vás, jak pečovat o Vaše blízké v teple domova.

NOVĚ ONLINE Pravidelné podpůrné skupiny pro pečující - Praha 7

 

Pečujete o někoho blízkého? Máte to s kým probrat? Je toho na Vás hodně? Pečuj doma pořádá pravidelná setkávání laických pečujících formou tzv. podpůrných skupin. Účastníkům pomohou, především díky vzájemnému sdílení a výměně zkušeností, lépe zvládnout a vyrovnat se s náročnou pečovatelskou rolí. Setkání jsou pro účastníky zdarma.

Pravidelné svépomocné skupiny pro pečující - Praha 7
NOVĚ ONLINE Pravidelné podpůrné skupiny pro pečující - Praha 7

Podpůrné skupiny pro pečující (povídací setkání pečujících) se scházejí vždy poslední středu v měsíci od 17:30 do 19:30, nově v online prostoru po rozkliknutí tohoto odkazu: https://meet.jit.si/Pecujdoma

Pozor, odkaz funguje až v době konání skupiny!

Na setkání není třeba se registrovat předem, stačí, když dorazíte ve stanovený čas. Atmosféra je velice důvěrná, nic z toho, co se zde řekne, se nevynáší ven.

Vy, kteří se staráte dlouhodobě o blízkou osobu, víte, jak dokáže být péče náročná. Člověk se snaží dělat vše nejlépe a přesto se někdy setkává s hněvem milované osoby. Chybí čas na rodinu, přátele, koníčky, péči o vlastní zdraví. Jak to vše vydržet, abychom mohli poskytnout co nejlepší péči? Jak řeší podobnou situaci ostatní? Jsou nějaké osvědčené metody, jak to zvládnout a nesesypat se? Máte tipy na dobré lékaře nebo služby, které vám mohou odlehčit? Potřebujete se podělit o starosti i radosti?

Pojďte se potkat ostatními pečujícími z celé Prahy i okolí.

Chci pomoci pečujícím