Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Třetí senior bus v Brně

23. 6. 2017

V Brně už jezdí třetí SENIOR BUS. Vedení města Brna a Dopravní podnik města Brna tak reagovali na velký zájem ze strany cestujících.

Služba byla zavedena opřed rokem ve spolupráci DPMB a Odboru sociální péče Magistrátu města Brna. Více než 8 500 cestujících využilo od loňského roku službu SENIOR BUS. Ta je určena pro držitele průkazů ZTP, ZTP/P a seniory starší 70 let s trvalým bydlištěm ve městě Brně. Ti nejčastěji službu využívají pro jízdy do zdravotnických zařízení – lékaři, lékárny, nemocnice, rehabilitace apod. Jedná se o téměř 75% jízd.

Za jeden rok dva vozy, které službu zajišťovaly, najezdily téměř 120 tisíc kilometrů. Největší zájem o službu byl v srpnu 2016, kdy se uskutečnilo 729 jízd. 

Celý článek: 

jihomoravskenovinky.cz

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha