Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Průzkum o životě seniorů

30. 6. 2017

Každý rok odejde v České republice do důchodu 100 tisíc lidí a to rozhodně není málo. Co ale senioři skutečně potřebují, co je trápí a co je naplňuje? Je to opravdu to, co si úřady a organizace myslí?

Váš názor je důležitý a poslouží k dalšímu zlepšování služeb pro seniory. Vyplněním průzkumu se podílíte na rozsáhlé mezinárodní studii, která umožní Elpidě a jiným specializovaným organizacím připravovat konkrétní služby a programy na míru potřebám a přáním Vás i dalších seniorů.

VŠE JE ANONYMNÍ. Odpovídejte, prosím, pokud možno samostatně a upřímně. Hlasovat můžete zde.

Výsledky průzkumu i s komentářem najdete mimo jiné v zářiovém vydání časopisu Vital. Pokud byste však s námi byli rádi v kontaktu i nadále, chtěli se účastnit dalších výzkumů, nebo si jen zasoutěžili o 12 předplatných časopisu Vital, po ukončení dotazníku můžete uvést svůj e-mailový kontakt, aniž by došlo ke ztrátě anonymity. Váš e-mail nezneužijeme, nezveřejníme ani nepředáme žádné třetí straně.

Průzkum využívá hlasovací systém Demokracie 21. V každé ze dvou hlavních otázek můžete využít 1 až 5 plusových hlasů a 0 až 2 minusové hlasy. Abyste mohli využít jeden minusový hlas, musíte předtím udělit alespoň dva hlasy plusové. Hlasujte jen pro to nejdůležitější, máte méně hlasů než možností.

Výzkum vznikl ve spolupráci Elpidy o.p.s., společnosti D21 a Institutu pro Demokracii 21. Na dotazníku se podíleli mimo jiné i experti z Ženevské univerzity.

Jiří Hrabě

Zdroj: Helpnet

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha