Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Okamžik hledá nové dobrovolníky

10. 1. 2018

Kteří by alespoň dvakrát měsíčně mohli doprovázet nevidomé a napomáhat jim při jejich zapojení do běžných denních aktivit (nákupy, úřady, lékaři…) nebo se s nimi věnovali společným zájmům (sport, kultura, výlety…).

 

Chtěli byste se zapojit do týmu 150 dobrovolníků a pomáhat nevidomým? Staňte se dobrovolníkem v Okamžiku a pomáhejte přímo lidem, kteří Vaší pomoc uvítají.

Třídílný výcvik nových dobrovolníků proběhne 15., 22. a 29. ledna 2018.

Kontaktovat nás můžete v Dobrovolnickém centru na tel. číslech 775 209 055, 604 841 926, 233 379 196 nebo na e-mailu dc@okamzik.cz.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Marie Matějů

 

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha