Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

ODS chce omezit sociální dávky o deset miliard

31. 8. 2017

Tabuli s porovnáním volebních programů ODS a ČSSD si vzal na pomoc lídr občanských demokratů Petr Fiala. Jeho straně vadí, že se nesrovnávají programy, ale jen řeší různé skandály. A slíbil, že jeho strana dokáže ušetřit deset miliard korun ročně na sociálních dávkách.

Fiala mluví o tom, že úspory dosáhne větší adresností sociálních dávek.  Jeho strana chce podle něj ukázat rozdíl mezi cestou k socialistickým experimentům a cestou k nižším daním, vyšším příjmům a menší byrokracii. Zatímco ČSSD chce firmám daně zvyšovat, ODS se – jak uvedl – zavázala ve své „Vyšehradské deklaraci“, že to po celé volební období neudělá.

„Nebyla by to sociální demokracie, aby nenavrhovala další rozšíření sociálních dávek a okruhu příjemců. My naopak chceme větší adresnost sociálních dávek, aby je už dostávali pouze ti, kteří tu pomoc opravdu potřebují,“ uvedl lídr ODS. Jeho strana má podle něj spočítáno, že by se tím ušetřilo deset miliard korun ročně.

Zdroj: idnes.cz

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha