Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Můžeš: O sexuální asistenci pro lidi s postižením

7. 9. 2017

Srovnání situace u nás a v Austrálii přináší jeden z článků zářijového čísla vydání časopisu Můžeš.

Co v časopise mimo jiné najdete?

  • Paní Marcela a paní Bohuslava - dvě maminky autistických dětí, které trpělivě vystavěly dnes renomovaný spolek Slunce VŠEM. Příběh z Turnova přivezl Zdeněk Jirků.
  • Že autismus nemusí být v práci překážkou, ale naopak obohacením, dokazuje společnost SAP Services, držitel ocenění Zaměstnavatel bez bariér. Na reportáž se tam vydal Radek Musílek.
  • Jak pomáhá a jak by do budoucna ještě mohla pomáhat technika lidem s postižením? Zamýšlí se přední specialistka na robotiku Lenka Lhotská z ČVUT.
  • Rachel Wotton z Austrálie je mladou aktivistkou za sexuální asistenci pro lidi s postižením. Díky její návštěvě v ČR jsme měli možnost krátce srovnat situaci v obou zemích.
  • Věděli jste, že první zubní protéza vznikla už 1300 let před naším letopočtem? Radek Musílek Vás pozve na zajímavou výstavu do Národního technického muzea v Praze.
  • Piano si vybralo mne, říká vynikající nevidomá pianistka Ráchel Skleničková. Jak tahle volba dopadla, si nezapomeňte přečíst v rozhovoru v rubrice Kultura. 

Více informací na www.muzes.cz

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha