Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Podpůrné skupiny ve Valašském Meziříčí

7. 11. — 6. 2.

Pečujete o někoho blízkého? Máte to s kým probrat? Je toho na Vás hodně? Diakonie ČCE pořádá, v rámci projektu Pečuj doma a s námi, pravidelná setkávání laických pečujících formou tzv. podpůrných skupin. Účastníkům pomohou, především díky vzájemnému sdílení a výměně zkušeností, lépe zvládnout a vyrovnat se s náročnou pečovatelskou rolí. Setkání jsou financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR, pro účastníky jsou zdarma.

MÍSTO A TERMÍN

Skupiny ve Valašském Meziříčí vede Mgr. Veronika Janošková a konají se pravidelně první úterý v měsíci. Nejbližší setkání:

  • 7. listopadu 2017 od 17 do 19 hodin
    Součástí setkání 7. listopadu bude přednáška s psychoterapeutem Michalem Šalplachtou na téma "Demence, aneb když člověk ztrácí duši". Přednáška se uskuteční v prostorách hospice Citadela na Žerotínově 1421, ve Valašském Meziříčí, začíná v 17 hodin.
  • 5. prosince 2017 od 17 do 19 hodin
  • 2. ledna 2018 od 17 do 19 hodin
  • 6. února 2018 od 17 do 19 hodin


Podpůrné skupiny se konají v prostorách Denního stacionáře Diakonie ČCE – střediska ve Valašském Meziříčí na Žerotínově 319/21.

 

 

PŘIHLÁŠKY

Pro přihlášení do skupiny vyplňte prosím registrační formulář. Přihlášku Vám potvrdíme. Přihlášky a případné dotazy vyřizujeme také na tel. 730 816 756 nebo e-mailu 58Ay99enW7c-U75c-gvo._29g.

Přihlášením dáte současně souhlas pořadateli s evidencí svých údajů, který se tím zavazuje, že je neposkytne třetím osobám.

Registrace na akci

Registrace byla úspěšně odeslána

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha