Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Podpůrné skupiny v Plzni

23. 9. 10:00 — 16:00

Diakonie ČCE pořádá v Plzni setkávání laických pečujících formou tzv. podpůrných skupin. Jsou určeny zejména pečujím o seniory a účastníkům pomohou, především díky vzájemnému sdílení a výměně zkušeností, lépe zvládnout a vyrovnat se s náročnou pečovatelskou rolí. Setkání se konají v rámci projektu Pečuj doma a s námi, financovaného z ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR, pro účastníky jsou zdarma.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN A MÍSTO

  • So 23. září 2017 (10-16 h)

 

Lektorky: Pavlína Tonarová, DiS., Bc. Veronika Šmejdová

 

Skupiny se uskuteční ve farním sboru ČCE Plzeň - západní sbor, Němejcova 1722/2, 301 00 Plzeň.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Pro přihlášení prosím vyplňte registrační formulář. Přihlášku Vám potvrdíme. Přihlášky a případné dotazy vyřizujeme také na tel. 603 167 539 nebo e-mailu tomas.hataj@diakonie.cz.

Přihlášením dáte současně souhlas pořadateli s evidencí svých údajů, který se tím zavazuje, že je neposkytne třetím osobám.

Registrace na akci

Registrace byla úspěšně odeslána

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha