Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Z hodnocení kurzů:

„...Struktura, program, vedení, náročnost, vybavení, erudice lektorů, splňovaly veškeré atributy pro akci, jež měla neoddiskutovatelný přínos pro všechny účastníky. Atmosféra, ve které kurz probíhal, měla velmi blízko k setkání přátel. Vaše počínání mi dává smysl a věřím, že se najde příležitost setkat se při realizaci dalších akcí.“

Říjnové skupiny v Brně jsou již obsazeny

24. 10. — 26. 10. 18:00

Diakonie ČCE pořádá v Brně další setkání laických pečujících formou tzv. podpůrných skupin. Jsou určeny zejména pečujím o seniory a účastníkům pomohou, především díky vzájemnému sdílení a výměně zkušeností, lépe zvládnout a vyrovnat se s náročnou pečovatelskou rolí. Setkání se konají v rámci projektu Pečuj doma a s námi, pro účastníky jsou zdarma.

PROGRAM

  • V úterý 24. října od 14 do 18 hodin se s lektorkou Mgr. Evou Šafářovou zaměříme v rámci tématu Péče o pečující na psychohygienu, jak si můžeme pomoci sami sobě, když nás přerůstá stres a zátěž. Seznámíme se s Feldenkraisovou metodou a dalšími u nás nepříliš známými metodami směřujícími k porozumění si duše s tělem. 
  • Ve čtvrtek 26. října od 14 do 18 hodin se pak s letorkou MUDr. Danuší Spohrovou zaměříme na to, jak očistit náš organismus s pomocí přírodní medicíny, a kdy může pomoci nám i blízkým, o které se staráte. Věříme, že i vy přispějete se svými postřehy a zkušenostmi z této oblasti. 

Kapacita obou skupin je už naplněna.

MÍSTO

Skupiny se uskuteční po rekonstrukci už opět v Pečuj doma, tedy v Diakonii ČCE na Hrnčířské 27 v Brně.

 

 

Případné dotazy vyřizujeme na e-mailu pecujdoma@diakonie.cz nebo tel. 739 244 875, 734 171 231.

Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

Děkujeme našim partnerům

 

 OPZ

 

  

 

MPSVJihomoravský kraj  Brno

 

 Hartmann

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha