Pečuj doma

Příhlášení uživatele

Sledujte nás i na Facebooku!

Bezplatná poradenská linka

Pečuj doma: 

800 915 915

Noviny Pečuj doma

Přečtěte si
Noviny Pečuj doma.

Pokyny pro začínající pečovatele

Připravili jsme několik základních informací a výčet prvních kroků, které byste měli učinit.

Zobrazit akce z celé ČR

Demence a Péče v závěru života – kurzy v Děčíně

3. 6. — 4. 6.

Diakonie ČCE Vás zve na kurzy s tématikou demence a péče v závěru života, určené laickým pečujícím, starajícím se o seniory. Kurzy jsou financované z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Kurzy doprovázení v Tišnově - OBSAZENY

11. 6.

Diakonie ČCE a spolupracující Oblastní charita Tišnov pořádají kurzy pro laické pečující Doprovázení vážně nemocného, které se konají v sobotu 11. června 2016 od 9 do 16 hodin. Kurzy jsou součástí projektu "Podpora laické péče o geriatricky nemocné a nemocné v závěru života" financovaného z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Kurzy v ÚVN v Praze – Demence a Péče v závěru života

17. 6. — 18. 6.

Diakonie ČCE Vás zve na kurzy s tématikou demence a péče v závěru života, určené laickým pečujícím, starajícím se o seniory. Kurzy jsou financované z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Kurzy doprovázení v Opavě

25. 6. 09:00 — 16:00

Diakonie ČCE Vás zve na kurzy pro laické pečující Doprovázení vážně nemocného, které se konají v sobotu 25. června 2016 od 9 do 16 hodin. Kurzy jsou součástí projektu "Podpora laické péče o geriatricky nemocné a nemocné v závěru života" financovaného z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Kurzy doprovázení v Brně - OBSAZENY

28. 6. — 29. 6.

Diakonie ČCE pořádá kurzy pro laické pečující Doprovázení vážně nemocného. Kurzy jsou součástí projektu "Podpora laické péče o geriatricky nemocné a nemocné v závěru života" financovaného z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Péče a závěr života – kurzy v Jablonci nad Nisou

29. 6.

Diakonie ČCE a spolupracující Domov důchodců Jablonecké Paseky, p. o., Vás zvou na kurzy s tématikou Péče a závěr života. První je určen především profesním skupinám a druhý seniorům. Kurzy jsou součástí projektu "Podpora laické péče o geriatricky nemocné a nemocné v závěru života" financovaného z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Péče a závěr života – kurzy v Pardubicích

11. 7. — 18. 7.

Diakonie ČCE Vás zve na kurzy s tématikou Péče a závěr života. Dva jsou určeny laickým pečujícím, jeden profesionálům a jeden seniorům. Kurzy jsou součástí projektu "Podpora laické péče o geriatricky nemocné a nemocné v závěru života" financovaného z Programu implementace švýcarsko-české spolupráce, pro účastníky jsou zdarma.

Děkujeme našim partnerům

 

  

 

 

 

 

NAZEV WEBU